Prílohy a omáčky
  • Prílohy a omáčky
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

I prílohy možno konzumovať pri diéte. Ak je to nízkosacharidová diéta, vyberte si niektoré z našej ponuky a buďte si istí, že svoju ketózu nijako nenarušíte. To preto, že jednotlivé varianty majú sacharidov buď úplné minimum, alebo nemajú dokonca žiadne. Stačí sa pozrieť na zloženie a nutričné ​​hodnoty a môžete sa o tom sami presvedčiť. A to u všetkých produktov, ktoré máme v ponuke. A že sú nízkosacharidovej prílohy skutočne rozmanité. Nechýba cestoviny ako sú špagety, tagliatele, ale napríklad aj klasické alebo vlasové rezance. Rovnako tak si konečne môžete dať aj ryžu.

Naše ketónové prílohy sú zárukou toho, že pre vás diéta bude ešte jednoduchšie. V podstate si môžete dopriať rad obľúbených jedál bez obáv z toho, že by obsahovali cukry alebo veľa kalórií. Naše prílohy sú zárukou, že sa do vašej diéty hodí. Či už je skombinujete s čímkoľvek, chutný obed alebo lahodná večera je zaručená. Neváhajte a objednajte si všetko, na čo sa vám začínajú zbiehať sliny. Konečne sa prílohám nemusíte vyhýbať.

Dresingy a omáčky

Dochutiť si jedlo omáčkou alebo dressingom už dávno nemusí znamenať, že razom výrazne zvýšite jeho kalorickú hodnotu aj obsah sacharidov. Prinášame vám dresingy a omáčky, ktoré nevadí ani pri keto diéte. Také, kedy je kladený dôraz na nízky obsah sacharidov. A pochutnať si môžete skutočne na celom rade variantov. Nechýba klasika v podobe kečupu, u milovníkov grilovanie obľúbená barbecue omáčka, alebo samozrejmá kombinácia cesnaku a byliniek, ktorá príde vhod s tou pravou zeleninou. A to je len zlomok toho, aké ketónové omáčky a ketónové dresingy môžete kúpiť a následne ochutnať.

Nie je to len nízka kalorická a nízka sacharidová hodnota. Kladom je aj fakt, že si vyberú ako vegetariáni, tak i vegáni. Vďaka rozmanitosti nakúpi aj ten, kto nechce, aby jeho Nízkosacharidová dresing alebo nízkosacharidová omáčka obsahovala čokoľvek živočíšneho. A ako tak, tak aj tá klasická nadchne ešte niečím. Svojou výnimočnou chuťou. Neváhajte a objednajte si pár vzoriek a sami posúďte, že akonáhle je pridáte k jedlu, povýšite ho na úplne novú úroveň.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?