Proteínové tyčinky
  • Proteínové tyčinky
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Už sa pri diéte nemusíte báť maškrtiť. Keď viete, čo jesť, môžete siahnuť po chutné, a dokonca aj zdravé a správne desiatu. Proteínové tyčinky sú ako stvorené vo chvíli, keď je držaná takzvaná keto diéta. Nemusíte sa báť, že by ste do tela jej konzumáciou dostali zakázanej sacharidy. Tých je v tyčinke úplné minimum. Naopak obsahuje potrebné bielkoviny, ktoré vaše telo pri tejto diéte nutne potrebuje. Doplňte je ľahko a rýchlo treba desiatu alebo olovrant. Ketónové tyčinky však vášmu telu doplní tiež nemenej dôležitú vlákninu, ale aj vitamíny. Ako vidíte, zdravé maškrtenie skutočne existuje.

Nízkosacharidovej tyčinky podporí vašu diétu, doplní bielkoviny, prospejú vášmu zdraviu, a ešte si na nich pochutnáte. Iste aj vy milujete príchute, ako je vanilka, čokoláda alebo jahoda. Je na vás, ako ich budete kombinovať a na akú budete mať chuť. V každom balení ich je hneď 16, aby vám len tak skoro nedošli. Ak chcete schudnúť a hľadáte tú najlepšiu možnú desiatu počas dňa, môžete si byť istí, že proteínová tyčinka zaručene nesklame.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?