Nápoje
  • Nápoje
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Nebojte sa nápojov. Nie vždy sú plné cukru, alebo kalórií, a tak nemusí narušiť váš keto režim. Ak hľadáte nízkosacharidovej nápoje určené napríklad na prípitok, na uhasenie smädu, alebo také ktoré nahradia bežné jedlo, môžete si vybrať z celej rady možností. Ak sa má jednať práve o náhradu stravy, nie je nič lepšie ako proteínový koktail. Trebárs vo variante s príchuťou čokolády, ale aj vo variante určené pre vegánov. Môžete si ho dať, keď vás naháňa chuť na shake, rovnako ako príde vhod aj ako rýchla náhrada desiatej alebo olovrantu.

A čo taký alkohol? Diétny režim ho samozrejme zakazuje, ale keď budete hľadať ketónové nápoje, môžete nájsť aj výnimky. Trebárs nízkosacharidovej víno, ktoré obsahuje tak málo cukru, ako to len ide. Ak si ho dáte iba na prípitok s priateľmi, nie je potrebné sa báť, že by ste výrazne narušili svoj stav ketózy. Tak dajte zbohom odmietanie pohára, keď existuje možnosť nápojov, ktoré si do nej možno bez väčších výčitiek naliať.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?