Proteínové omelety
  • Proteínové omelety
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Známa keto diéta doslova odporúča konzumáciu vajec, pretože obsahujú veľké množstvo bielkovín. Komu by sa ale chcelo rozbíjať jedno za druhým a tráviť čas v kuchyni pri príprave omelety. Zvlášť ráno, kedy sa ponáhľate do práce. Nič z toho nie je nutné. Stačí si zaobstarať už hotové proteínové omelety, ktoré sú hotové len za 5 minút. V tej chvíli máte na stole chutné raňajky plnú bielkovín, ktorá je pre začiatok ďalšieho dňa s nízkosacharidovú diétou ako stvorená.

Ketónové omelety vás nezaujmú len svojou bleskovú prípravou. Budete milovať aj ich chuť. Kúpte obe variant a posúďte sami, či vám viac chutí zeleninová, alebo syrová variant. A v prípade záujmu je možné pridať aj trochu svojho obľúbeného korenia, alebo aj vhodnú zeleninu a v tej chvíli sú nízkosacharidovej omelety nie raňajkami, ale plnohodnotným jedlom na obed, alebo na večeru. Prečo zložito kupovať vajcia a stráviť čas nad panvičkou, keď to ide oveľa ľahšie?

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?