Prílohy a omáčky
  • Prílohy a omáčky
  • Slim Pasta

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

I prílohy možno konzumovať pri diéte. Ak je to nízkosacharidová diéta, vyberte si niektoré z našej ponuky a buďte si istí, že svoju ketózu nijako nenarušíte. To preto, že jednotlivé varianty majú sacharidov buď úplné minimum, alebo nemajú dokonca žiadne. Stačí sa pozrieť na zloženie a nutričné ​​hodnoty a môžete sa o tom sami presvedčiť. A to u všetkých produktov, ktoré máme v ponuke. A že sú nízkosacharidovej prílohy skutočne rozmanité. Nechýba cestoviny ako sú špagety, tagliatele, ale napríklad aj klasické alebo vlasové rezance. Rovnako tak si konečne môžete dať aj ryžu.

Naše ketónové prílohy sú zárukou toho, že pre vás diéta bude ešte jednoduchšie. V podstate si môžete dopriať rad obľúbených jedál bez obáv z toho, že by obsahovali cukry alebo veľa kalórií. Naše prílohy sú zárukou, že sa do vašej diéty hodí. Či už je skombinujete s čímkoľvek, chutný obed alebo lahodná večera je zaručená. Neváhajte a objednajte si všetko, na čo sa vám začínajú zbiehať sliny. Konečne sa prílohám nemusíte vyhýbať.

Dresingy a omáčky

Dochutiť si jedlo omáčkou alebo dressingom už dávno nemusí znamenať, že razom výrazne zvýšite jeho kalorickú hodnotu aj obsah sacharidov. Prinášame vám dresingy a omáčky, ktoré nevadí ani pri keto diéte. Také, kedy je kladený dôraz na nízky obsah sacharidov. A pochutnať si môžete skutočne na celom rade variantov. Nechýba klasika v podobe kečupu, u milovníkov grilovanie obľúbená barbecue omáčka, alebo samozrejmá kombinácia cesnaku a byliniek, ktorá príde vhod s tou pravou zeleninou. A to je len zlomok toho, aké ketónové omáčky a ketónové dresingy môžete kúpiť a následne ochutnať.

Nie je to len nízka kalorická a nízka sacharidová hodnota. Kladom je aj fakt, že si vyberú ako vegetariáni, tak i vegáni. Vďaka rozmanitosti nakúpi aj ten, kto nechce, aby jeho Nízkosacharidová dresing alebo nízkosacharidová omáčka obsahovala čokoľvek živočíšneho. A ako tak, tak aj tá klasická nadchne ešte niečím. Svojou výnimočnou chuťou. Neváhajte a objednajte si pár vzoriek a sami posúďte, že akonáhle je pridáte k jedlu, povýšite ho na úplne novú úroveň.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?