Čokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Aj keď je držaná keto diéta, tak môžete maškrtiť. Ale len niečo. To, čo má nízky obsah sacharidov i kalórií. A presne také sú ketónové čokolády a ďalšie ketónové sladkosti, z ktorých môžete vyberať. Je toho naozaj veľa, čo si skutočne v primeranom množstve môžete dať, bez toho aby ste narušili svoju diétu. Milovníkov čokolády nadchne hneď niekoľko druhov tejto pochúťky. Kto hľadá radšej nejakú tú sladkosť, môže skúsiť chutné tyčinky. Trebárs s príchuťou jahody, čokolády, ale napríklad aj vanilky. Hodí sa ako vo chvíli, keď vás hodia na sladké, tak aj ako rýchla a stále diétne popoludňajší alebo desiata.

Ak nechcete ani nízkosacharidovej čokolády, ani klasické nízkosacharidovej sladkosti, a napriek tomu potrebujete sladkú chuť, nezúfajte. Čo treba lieskovooriešková nátierka, alebo sladký čakankový sirup? Ako jedno, tak druhé sa môže hodiť napríklad v kombinácii s palacinkou, alebo iným proteínovým jedlom. A to všetko s istotou, že pri dodržaní primeraného množstva si nielen pochutíte, ale nijako nenarušíte ani svoju ketózu. Neváhajte a objednajte si to, na čo máte práve chute.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?