Proteínové dezerty
  • Proteínové dezerty
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Ano, keto diéta rozhodne nie je jednotvárna, ani nudná. A dokonca pri nej môžete aj maškrtiť. Samozrejme zdravo. Umožní vám to proteínové pudingy, ktoré sú skvelou možnosťou, keď hľadáte chuťovku vo chvíli, keď vás chuť na sladké. A že si skutočne pochutnáte, to zaistí rozmanitosť príchutí. Je na vás, či to budú ketónové pudingy s príchuťou čokolády, s príchuťou vanilky, alebo banánu so škoricou. My odporučíme skúsiť všetky tri, pretože každý z variantov sa skutočne podarila. Presvedčte sa.

Nízkosacharidovej pudingy sa hodí ako chutná a zároveň zdravá desiata, ale aj sladká raňajky. To všetko s istotou, že s každou porciou získa vaše telo poriadnu dávku kvalitných bielkovín, rovnako ako vitamínov, ktoré sa pozitívne podpíšu aj na jeho fungovanie. Čo bolo znížené na najnižšiu možnú úroveň, to je množstvo sacharidov. S týmto pudingom, či už ho zaobstaráte v akejkoľvek príchuti, svoju aktuálne prebiehajúcej ketózu stopercentne nenarušíte.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?