Proteínové kokteily
  • Proteínové kokteily
  • KetoMix
Načítať ďalšie produkty

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Aj kokteily môžu byť diétne. V mnohých prípadoch sú dokonca nevyhnutné. Ketónová diéta vyžaduje ako nízky príjem sacharidov, tak aj vysoký príjem bielkovín. Ako ťa telu zabezpečiť pohodlne a rýchlo? Objednajte si proteínové kokteily. Jednoducho telu dodáte potrebné množstvo proteínov a zároveň si aj pochutnáte. Na príchutiach, ako je vanilka, čokoláda, ale aj banán alebo kokos. Kto sa nebojí experimentov, môže skúsiť aj kávu, alebo si dopriať ovocné chute v podobe jahody či lesnej zmesi. Ketónové kokteily vás zaujmú svojou chuťou, a pritom stále viete, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ich prípravu zvládne úplne každý. Zmiešajte s vodou, dochuťte a už môžete ochutnávať jednu z celkom 7 príchutí. A čo je najlepšie, nízkosacharidovej kokteily mama ako pre vegánov, kde je zabezpečené výhradne rastlinné zloženie, tak i pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Aj tí môžu ľahko doplniť bielkoviny a pomôcť telu v tom, aby im ketóza pomohla spaľovať prebytočné tukové zásoby. Objednajte si príchuť, na ktorú máte chuť a maškrťte s pocitom, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?