Ostatné
  • Ostatné
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Je niečo, čo ste v ostatných kategóriách nenašli a čo by sa vám hodilo, alebo čo by ste potrebovali? Potom ste na správnom mieste, pretože práve sem ste ukryli všetko ostatné, čo sa vám môže hodiť, ak je držaná nízkosacharidová diéta. A vecou je to viac než dosť. Keď má ísť o jedlo, určite sa vám budú hodiť praktické dózy, do ktorých jedlo ľahko uložíte a môžete si ho nosiť napríklad do práce. Pokiaľ chcete naopak zistiť, akú rôznorodosť keto jedálniček ponúka, siahnite po niektorej z kuchárok, ktoré vás presvedčia, že pri tejto diéte možno jesť chutne, pestro a zaujímavo.

V tejto kategórii toho však nájdete podstate viac. Pokiaľ si ujíždíte na proteínových kokteiloch, či ich chcete ochutnať, bude sa vám hodiť ako odmerka pre určenie konkrétnej dávky, tak samozrejme tiež shaker, ktorým si svoj Nízkosacharidová kokteil ihneď namiešate. A ani tým možnosti nákupu nekončí. Kto chce svoj diétny režim podporiť, prídu mu vhod aj doplnky stravy. Od rôznych vitamínov a minerálov, cez doplnky určené na detoxikáciu tela, až po spaľovače tuku, ktoré zaistia že tukové zásoby budú miznúť ešte rýchlejšie, než tomu bolo doteraz.

Doplnky stravy

Unikátnosť má keto diéta v tom, že je celkom jednoduchá a tiež tým, že skvele funguje. Ale stále je tu možnosť ľahko napomôcť svojmu telu a zabezpečiť, že bude tuky spaľovať viac ako kedykoľvek predtým. Ako? Pomôžu vám doplnky stravy. Tie obsahujú pre váš organizmus prospešné látky, ktoré zabezpečia to, čo potrebujeme. Ketónové doplnky stravy sú skvelou voľbou, ako podporiť už, tak dobrú činnosť vášho tela v tom, že čerpá z tukových zásob a tým je spaľuje.

Vy môžete činnosť svojho tela aj zaujímavo podporiť. Medzi klasické nízkosacharidovej doplnky stravy rozhodne patrí multivitamínové tablety, ktoré sú zárukou že vášmu telu nebude počas diéty chýbať nič, čo potrebuje. Rovnako tak môžete pomocou doplnkov telo aj detoxikovať a odstrániť z neho všetko, čo je nežiaduce. Aj to sa pozitívne prejaví na jeho fungovanie. Zacieliť však môžete aj priamo na tuky. Ak chcete ešte zrýchliť ich prirodzené spaľovanie, vyskúšajte L-carnitine. V kombinácii so športovou aktivitou dokáže doslova zázraky. A čoho sa naopak byť nemusíte? Že by vám doplnky stravy pri diéte, akokoľvek ublížili. Ak dodržíte dávkovanie, bude všetko v poriadku.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?