Proteínové polievky
  • Proteínové polievky
  • KetoMix
Načítať ďalšie produkty

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Polievka zahreje, zasýti a tiež môže pomôcť k vašej dokonalej váhe. A že sa vám s ňou nechce zložito variť? Áno to nie je nutné. Proteínové polievky ukazujú, že ich príprava môže byť maximálne jednoduchá. Alebo snáď poznáte iný recept, kde stačí pripravenú polievku len zaliať vodou a zamiešať? Tým ale klady, ktoré majú ketónové polievky nekončí. V prípade záujmu ich môžete dochutiť napríklad aj svojimi obľúbenými bylinkami, ktoré im pridajú na vôňu, alebo na pikantnosti. Fantázii sa medze nekladú.

Nízkosacharidovej polievky sú to najlepšie do vášho diétneho plánu. Sú vhodné ako obed, ale aj večere. Bez vážená surovín alebo počítanie kalórií. Naviac vám dodajú ako vitamíny, minerály a vlákninu, tak aj dostatok bielkovín, ktorá nízkosacharidová diéta priamo vyžaduje. A tiež potvrdzuje, že rozhodne nie je jednotvárna. Ostatne 4 druhy v podobe rajčinovej, gulášové, zeleninové alebo dokonca syrové to len dokazujú. Na ktorú máte chuť?

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?