Výhodné balíčky
  • Výhodné balíčky
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Chudnutie nie je nič zložité, keď viete ako na to. Dlhé týždne i mesiace ho môžete zvládať úplne bez problémov. Pomôžu vám v tom proteínovej balíčky. Môžete ich najprv skúsiť a objednať si testovaciu verziu, ktorá vás presvedčí o tom že jednoduchšie a chutnejšie už to nepôjde. Keď sa následne rozhodnete pre klasické ketónové balíčky, môžete vybrať tie na týždeň, dva, ale aj variantu na celý mesiac. V tú chvíľu budete v ruke držať kompletnej stravu na dané obdobie. Bez nutnosti čokoľvek kupovať v obchodoch.

Nielen, že nízkosacharidovej balíčky prinášajú pohodlnosť. Získate tiež ohromnú rozmanitosť. V balíkoch nájdete 4 druhy jedál v 14 rôznych príchutiach. Nechýba polievky, cestoviny, zaujímavé koktaily, ale napríklad aj palacinky alebo medovníčky. Áno, to všetko môže byť súčasťou vašej diéty. Bez prevažovania surovín, bez nutnosti počítanie kalórií, aj bez potreby tráviť v kuchyni dlhé hodiny. Každé jedlo zvládnete bez problémov pripraviť za menej ako 5 minút. Objednajte si jeden z balíčkov a vyskúšajte to na vlastnej koži.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?