Proteínové kaše
  • Proteínové kaše
  • KetoMix

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Že vám kaša moc nechutia? Potom ste ešte neochutnali tie od nás. Tieto proteínové kaše sú dokonalou ukážkou toho, že aj diétne jedlá môžu byť vynikajúci, a napriek tomu nebude narušená vaša diéta. Na výber toho máme naozaj veľa. Aj pre milovníkov klasiky, pre ktoré je pripravená treba vanilková príchuť, alebo ešte populárnejší príchuť čokoládová. Kto chce naopak siahnuť po variante s ovocnou príchuťou, ten si v ponuke tiež nájde to svoje. Lákadlom je rozhodne kombinácia banánu a jablká. Tú až skúsite, nebudete chcieť inak.

Nízkosacharidovej kaša sa vám môžu hodiť nielen ako skvelý štart dňa, keď sú doslova ideálne raňajkami s nízkym obsahom nežiaducich sacharidov. Sú aj zárukou, že kvôli ich príprave nemusíte vstávať o nič skôr. Nízkosacharidovej kaše sú hotové za pár minút. Stačí sypkú zmes rozmiešať vo vode a už si môžete pochutnávať. Ráno to môže byť teplá voda, zatiaľ čo na dopoludňajšiu desiatu príde vhod kaše v studenom stave. Obe varianty prípravy sú samozrejme možné. Tak ktorú vyskúšate ako prvý?

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?