Prílohy a omáčky
  • Prílohy a omáčky
  • ChiaShake
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

I prílohy možno konzumovať pri diéte. Ak je to nízkosacharidová diéta, vyberte si niektoré z našej ponuky a buďte si istí, že svoju ketózu nijako nenarušíte. To preto, že jednotlivé varianty majú sacharidov buď úplné minimum, alebo nemajú dokonca žiadne. Stačí sa pozrieť na zloženie a nutričné ​​hodnoty a môžete sa o tom sami presvedčiť. A to u všetkých produktov, ktoré máme v ponuke. A že sú nízkosacharidovej prílohy skutočne rozmanité. Nechýba cestoviny ako sú špagety, tagliatele, ale napríklad aj klasické alebo vlasové rezance. Rovnako tak si konečne môžete dať aj ryžu.

Naše ketónové prílohy sú zárukou toho, že pre vás diéta bude ešte jednoduchšie. V podstate si môžete dopriať rad obľúbených jedál bez obáv z toho, že by obsahovali cukry alebo veľa kalórií. Naše prílohy sú zárukou, že sa do vašej diéty hodí. Či už je skombinujete s čímkoľvek, chutný obed alebo lahodná večera je zaručená. Neváhajte a objednajte si všetko, na čo sa vám začínajú zbiehať sliny. Konečne sa prílohám nemusíte vyhýbať.

Dresingy a omáčky

Dochutiť si jedlo omáčkou alebo dressingom už dávno nemusí znamenať, že razom výrazne zvýšite jeho kalorickú hodnotu aj obsah sacharidov. Prinášame vám dresingy a omáčky, ktoré nevadí ani pri keto diéte. Také, kedy je kladený dôraz na nízky obsah sacharidov. A pochutnať si môžete skutočne na celom rade variantov. Nechýba klasika v podobe kečupu, u milovníkov grilovanie obľúbená barbecue omáčka, alebo samozrejmá kombinácia cesnaku a byliniek, ktorá príde vhod s tou pravou zeleninou. A to je len zlomok toho, aké ketónové omáčky a ketónové dresingy môžete kúpiť a následne ochutnať.

Nie je to len nízka kalorická a nízka sacharidová hodnota. Kladom je aj fakt, že si vyberú ako vegetariáni, tak i vegáni. Vďaka rozmanitosti nakúpi aj ten, kto nechce, aby jeho Nízkosacharidová dresing alebo nízkosacharidová omáčka obsahovala čokoľvek živočíšneho. A ako tak, tak aj tá klasická nadchne ešte niečím. Svojou výnimočnou chuťou. Neváhajte a objednajte si pár vzoriek a sami posúďte, že akonáhle je pridáte k jedlu, povýšite ho na úplne novú úroveň.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?