Výhodné balíčky
  • Výhodné balíčky
  • Slim Pasta

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Chudnutie nie je nič zložité, keď viete ako na to. Dlhé týždne i mesiace ho môžete zvládať úplne bez problémov. Pomôžu vám v tom proteínovej balíčky. Môžete ich najprv skúsiť a objednať si testovaciu verziu, ktorá vás presvedčí o tom že jednoduchšie a chutnejšie už to nepôjde. Keď sa následne rozhodnete pre klasické ketónové balíčky, môžete vybrať tie na týždeň, dva, ale aj variantu na celý mesiac. V tú chvíľu budete v ruke držať kompletnej stravu na dané obdobie. Bez nutnosti čokoľvek kupovať v obchodoch.

Nielen, že nízkosacharidovej balíčky prinášajú pohodlnosť. Získate tiež ohromnú rozmanitosť. V balíkoch nájdete 4 druhy jedál v 14 rôznych príchutiach. Nechýba polievky, cestoviny, zaujímavé koktaily, ale napríklad aj palacinky alebo medovníčky. Áno, to všetko môže byť súčasťou vašej diéty. Bez prevažovania surovín, bez nutnosti počítanie kalórií, aj bez potreby tráviť v kuchyni dlhé hodiny. Každé jedlo zvládnete bez problémov pripraviť za menej ako 5 minút. Objednajte si jeden z balíčkov a vyskúšajte to na vlastnej koži.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?