Proteínové tyčinky
  • Proteínové tyčinky
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Už sa pri diéte nemusíte báť maškrtiť. Keď viete, čo jesť, môžete siahnuť po chutné, a dokonca aj zdravé a správne desiatu. Proteínové tyčinky sú ako stvorené vo chvíli, keď je držaná takzvaná keto diéta. Nemusíte sa báť, že by ste do tela jej konzumáciou dostali zakázanej sacharidy. Tých je v tyčinke úplné minimum. Naopak obsahuje potrebné bielkoviny, ktoré vaše telo pri tejto diéte nutne potrebuje. Doplňte je ľahko a rýchlo treba desiatu alebo olovrant. Ketónové tyčinky však vášmu telu doplní tiež nemenej dôležitú vlákninu, ale aj vitamíny. Ako vidíte, zdravé maškrtenie skutočne existuje.

Nízkosacharidovej tyčinky podporí vašu diétu, doplní bielkoviny, prospejú vášmu zdraviu, a ešte si na nich pochutnáte. Iste aj vy milujete príchute, ako je vanilka, čokoláda alebo jahoda. Je na vás, ako ich budete kombinovať a na akú budete mať chuť. V každom balení ich je hneď 16, aby vám len tak skoro nedošli. Ak chcete schudnúť a hľadáte tú najlepšiu možnú desiatu počas dňa, môžete si byť istí, že proteínová tyčinka zaručene nesklame.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?