Proteínové omelety
  • Proteínové omelety
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Známa keto diéta doslova odporúča konzumáciu vajec, pretože obsahujú veľké množstvo bielkovín. Komu by sa ale chcelo rozbíjať jedno za druhým a tráviť čas v kuchyni pri príprave omelety. Zvlášť ráno, kedy sa ponáhľate do práce. Nič z toho nie je nutné. Stačí si zaobstarať už hotové proteínové omelety, ktoré sú hotové len za 5 minút. V tej chvíli máte na stole chutné raňajky plnú bielkovín, ktorá je pre začiatok ďalšieho dňa s nízkosacharidovú diétou ako stvorená.

Ketónové omelety vás nezaujmú len svojou bleskovú prípravou. Budete milovať aj ich chuť. Kúpte obe variant a posúďte sami, či vám viac chutí zeleninová, alebo syrová variant. A v prípade záujmu je možné pridať aj trochu svojho obľúbeného korenia, alebo aj vhodnú zeleninu a v tej chvíli sú nízkosacharidovej omelety nie raňajkami, ale plnohodnotným jedlom na obed, alebo na večeru. Prečo zložito kupovať vajcia a stráviť čas nad panvičkou, keď to ide oveľa ľahšie?

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?