Proteínové omelety
  • Proteínové omelety
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Známa keto diéta doslova odporúča konzumáciu vajec, pretože obsahujú veľké množstvo bielkovín. Komu by sa ale chcelo rozbíjať jedno za druhým a tráviť čas v kuchyni pri príprave omelety. Zvlášť ráno, kedy sa ponáhľate do práce. Nič z toho nie je nutné. Stačí si zaobstarať už hotové proteínové omelety, ktoré sú hotové len za 5 minút. V tej chvíli máte na stole chutné raňajky plnú bielkovín, ktorá je pre začiatok ďalšieho dňa s nízkosacharidovú diétou ako stvorená.

Ketónové omelety vás nezaujmú len svojou bleskovú prípravou. Budete milovať aj ich chuť. Kúpte obe variant a posúďte sami, či vám viac chutí zeleninová, alebo syrová variant. A v prípade záujmu je možné pridať aj trochu svojho obľúbeného korenia, alebo aj vhodnú zeleninu a v tej chvíli sú nízkosacharidovej omelety nie raňajkami, ale plnohodnotným jedlom na obed, alebo na večeru. Prečo zložito kupovať vajcia a stráviť čas nad panvičkou, keď to ide oveľa ľahšie?

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?