Proteínové kaše
  • Proteínové kaše
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Že vám kaša moc nechutia? Potom ste ešte neochutnali tie od nás. Tieto proteínové kaše sú dokonalou ukážkou toho, že aj diétne jedlá môžu byť vynikajúci, a napriek tomu nebude narušená vaša diéta. Na výber toho máme naozaj veľa. Aj pre milovníkov klasiky, pre ktoré je pripravená treba vanilková príchuť, alebo ešte populárnejší príchuť čokoládová. Kto chce naopak siahnuť po variante s ovocnou príchuťou, ten si v ponuke tiež nájde to svoje. Lákadlom je rozhodne kombinácia banánu a jablká. Tú až skúsite, nebudete chcieť inak.

Nízkosacharidovej kaša sa vám môžu hodiť nielen ako skvelý štart dňa, keď sú doslova ideálne raňajkami s nízkym obsahom nežiaducich sacharidov. Sú aj zárukou, že kvôli ich príprave nemusíte vstávať o nič skôr. Nízkosacharidovej kaše sú hotové za pár minút. Stačí sypkú zmes rozmiešať vo vode a už si môžete pochutnávať. Ráno to môže byť teplá voda, zatiaľ čo na dopoludňajšiu desiatu príde vhod kaše v studenom stave. Obe varianty prípravy sú samozrejme možné. Tak ktorú vyskúšate ako prvý?

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?