Proteínové kaše
  • Proteínové kaše
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Že vám kaša moc nechutia? Potom ste ešte neochutnali tie od nás. Tieto proteínové kaše sú dokonalou ukážkou toho, že aj diétne jedlá môžu byť vynikajúci, a napriek tomu nebude narušená vaša diéta. Na výber toho máme naozaj veľa. Aj pre milovníkov klasiky, pre ktoré je pripravená treba vanilková príchuť, alebo ešte populárnejší príchuť čokoládová. Kto chce naopak siahnuť po variante s ovocnou príchuťou, ten si v ponuke tiež nájde to svoje. Lákadlom je rozhodne kombinácia banánu a jablká. Tú až skúsite, nebudete chcieť inak.

Nízkosacharidovej kaša sa vám môžu hodiť nielen ako skvelý štart dňa, keď sú doslova ideálne raňajkami s nízkym obsahom nežiaducich sacharidov. Sú aj zárukou, že kvôli ich príprave nemusíte vstávať o nič skôr. Nízkosacharidovej kaše sú hotové za pár minút. Stačí sypkú zmes rozmiešať vo vode a už si môžete pochutnávať. Ráno to môže byť teplá voda, zatiaľ čo na dopoludňajšiu desiatu príde vhod kaše v studenom stave. Obe varianty prípravy sú samozrejme možné. Tak ktorú vyskúšate ako prvý?

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?