Čokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Aj keď je držaná keto diéta, tak môžete maškrtiť. Ale len niečo. To, čo má nízky obsah sacharidov i kalórií. A presne také sú ketónové čokolády a ďalšie ketónové sladkosti, z ktorých môžete vyberať. Je toho naozaj veľa, čo si skutočne v primeranom množstve môžete dať, bez toho aby ste narušili svoju diétu. Milovníkov čokolády nadchne hneď niekoľko druhov tejto pochúťky. Kto hľadá radšej nejakú tú sladkosť, môže skúsiť chutné tyčinky. Trebárs s príchuťou jahody, čokolády, ale napríklad aj vanilky. Hodí sa ako vo chvíli, keď vás hodia na sladké, tak aj ako rýchla a stále diétne popoludňajší alebo desiata.

Ak nechcete ani nízkosacharidovej čokolády, ani klasické nízkosacharidovej sladkosti, a napriek tomu potrebujete sladkú chuť, nezúfajte. Čo treba lieskovooriešková nátierka, alebo sladký čakankový sirup? Ako jedno, tak druhé sa môže hodiť napríklad v kombinácii s palacinkou, alebo iným proteínovým jedlom. A to všetko s istotou, že pri dodržaní primeraného množstva si nielen pochutíte, ale nijako nenarušíte ani svoju ketózu. Neváhajte a objednajte si to, na čo máte práve chute.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?