Čokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Aj keď je držaná keto diéta, tak môžete maškrtiť. Ale len niečo. To, čo má nízky obsah sacharidov i kalórií. A presne také sú ketónové čokolády a ďalšie ketónové sladkosti, z ktorých môžete vyberať. Je toho naozaj veľa, čo si skutočne v primeranom množstve môžete dať, bez toho aby ste narušili svoju diétu. Milovníkov čokolády nadchne hneď niekoľko druhov tejto pochúťky. Kto hľadá radšej nejakú tú sladkosť, môže skúsiť chutné tyčinky. Trebárs s príchuťou jahody, čokolády, ale napríklad aj vanilky. Hodí sa ako vo chvíli, keď vás hodia na sladké, tak aj ako rýchla a stále diétne popoludňajší alebo desiata.

Ak nechcete ani nízkosacharidovej čokolády, ani klasické nízkosacharidovej sladkosti, a napriek tomu potrebujete sladkú chuť, nezúfajte. Čo treba lieskovooriešková nátierka, alebo sladký čakankový sirup? Ako jedno, tak druhé sa môže hodiť napríklad v kombinácii s palacinkou, alebo iným proteínovým jedlom. A to všetko s istotou, že pri dodržaní primeraného množstva si nielen pochutíte, ale nijako nenarušíte ani svoju ketózu. Neváhajte a objednajte si to, na čo máte práve chute.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?