Proteínové polievky
  • Proteínové polievky
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Polievka zahreje, zasýti a tiež môže pomôcť k vašej dokonalej váhe. A že sa vám s ňou nechce zložito variť? Áno to nie je nutné. Proteínové polievky ukazujú, že ich príprava môže byť maximálne jednoduchá. Alebo snáď poznáte iný recept, kde stačí pripravenú polievku len zaliať vodou a zamiešať? Tým ale klady, ktoré majú ketónové polievky nekončí. V prípade záujmu ich môžete dochutiť napríklad aj svojimi obľúbenými bylinkami, ktoré im pridajú na vôňu, alebo na pikantnosti. Fantázii sa medze nekladú.

Nízkosacharidovej polievky sú to najlepšie do vášho diétneho plánu. Sú vhodné ako obed, ale aj večere. Bez vážená surovín alebo počítanie kalórií. Naviac vám dodajú ako vitamíny, minerály a vlákninu, tak aj dostatok bielkovín, ktorá nízkosacharidová diéta priamo vyžaduje. A tiež potvrdzuje, že rozhodne nie je jednotvárna. Ostatne 4 druhy v podobe rajčinovej, gulášové, zeleninové alebo dokonca syrové to len dokazujú. Na ktorú máte chuť?

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?