Proteínové kokteily
  • Proteínové kokteily
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Aj kokteily môžu byť diétne. V mnohých prípadoch sú dokonca nevyhnutné. Ketónová diéta vyžaduje ako nízky príjem sacharidov, tak aj vysoký príjem bielkovín. Ako ťa telu zabezpečiť pohodlne a rýchlo? Objednajte si proteínové kokteily. Jednoducho telu dodáte potrebné množstvo proteínov a zároveň si aj pochutnáte. Na príchutiach, ako je vanilka, čokoláda, ale aj banán alebo kokos. Kto sa nebojí experimentov, môže skúsiť aj kávu, alebo si dopriať ovocné chute v podobe jahody či lesnej zmesi. Ketónové kokteily vás zaujmú svojou chuťou, a pritom stále viete, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ich prípravu zvládne úplne každý. Zmiešajte s vodou, dochuťte a už môžete ochutnávať jednu z celkom 7 príchutí. A čo je najlepšie, nízkosacharidovej kokteily mama ako pre vegánov, kde je zabezpečené výhradne rastlinné zloženie, tak i pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Aj tí môžu ľahko doplniť bielkoviny a pomôcť telu v tom, aby im ketóza pomohla spaľovať prebytočné tukové zásoby. Objednajte si príchuť, na ktorú máte chuť a maškrťte s pocitom, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?