Proteínové dezerty
  • Proteínové dezerty
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Ano, keto diéta rozhodne nie je jednotvárna, ani nudná. A dokonca pri nej môžete aj maškrtiť. Samozrejme zdravo. Umožní vám to proteínové pudingy, ktoré sú skvelou možnosťou, keď hľadáte chuťovku vo chvíli, keď vás chuť na sladké. A že si skutočne pochutnáte, to zaistí rozmanitosť príchutí. Je na vás, či to budú ketónové pudingy s príchuťou čokolády, s príchuťou vanilky, alebo banánu so škoricou. My odporučíme skúsiť všetky tri, pretože každý z variantov sa skutočne podarila. Presvedčte sa.

Nízkosacharidovej pudingy sa hodí ako chutná a zároveň zdravá desiata, ale aj sladká raňajky. To všetko s istotou, že s každou porciou získa vaše telo poriadnu dávku kvalitných bielkovín, rovnako ako vitamínov, ktoré sa pozitívne podpíšu aj na jeho fungovanie. Čo bolo znížené na najnižšiu možnú úroveň, to je množstvo sacharidov. S týmto pudingom, či už ho zaobstaráte v akejkoľvek príchuti, svoju aktuálne prebiehajúcej ketózu stopercentne nenarušíte.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?