Ostatné
  • Ostatné
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Je niečo, čo ste v ostatných kategóriách nenašli a čo by sa vám hodilo, alebo čo by ste potrebovali? Potom ste na správnom mieste, pretože práve sem ste ukryli všetko ostatné, čo sa vám môže hodiť, ak je držaná nízkosacharidová diéta. A vecou je to viac než dosť. Keď má ísť o jedlo, určite sa vám budú hodiť praktické dózy, do ktorých jedlo ľahko uložíte a môžete si ho nosiť napríklad do práce. Pokiaľ chcete naopak zistiť, akú rôznorodosť keto jedálniček ponúka, siahnite po niektorej z kuchárok, ktoré vás presvedčia, že pri tejto diéte možno jesť chutne, pestro a zaujímavo.

V tejto kategórii toho však nájdete podstate viac. Pokiaľ si ujíždíte na proteínových kokteiloch, či ich chcete ochutnať, bude sa vám hodiť ako odmerka pre určenie konkrétnej dávky, tak samozrejme tiež shaker, ktorým si svoj Nízkosacharidová kokteil ihneď namiešate. A ani tým možnosti nákupu nekončí. Kto chce svoj diétny režim podporiť, prídu mu vhod aj doplnky stravy. Od rôznych vitamínov a minerálov, cez doplnky určené na detoxikáciu tela, až po spaľovače tuku, ktoré zaistia že tukové zásoby budú miznúť ešte rýchlejšie, než tomu bolo doteraz.

Doplnky stravy

Unikátnosť má keto diéta v tom, že je celkom jednoduchá a tiež tým, že skvele funguje. Ale stále je tu možnosť ľahko napomôcť svojmu telu a zabezpečiť, že bude tuky spaľovať viac ako kedykoľvek predtým. Ako? Pomôžu vám doplnky stravy. Tie obsahujú pre váš organizmus prospešné látky, ktoré zabezpečia to, čo potrebujeme. Ketónové doplnky stravy sú skvelou voľbou, ako podporiť už, tak dobrú činnosť vášho tela v tom, že čerpá z tukových zásob a tým je spaľuje.

Vy môžete činnosť svojho tela aj zaujímavo podporiť. Medzi klasické nízkosacharidovej doplnky stravy rozhodne patrí multivitamínové tablety, ktoré sú zárukou že vášmu telu nebude počas diéty chýbať nič, čo potrebuje. Rovnako tak môžete pomocou doplnkov telo aj detoxikovať a odstrániť z neho všetko, čo je nežiaduce. Aj to sa pozitívne prejaví na jeho fungovanie. Zacieliť však môžete aj priamo na tuky. Ak chcete ešte zrýchliť ich prirodzené spaľovanie, vyskúšajte L-carnitine. V kombinácii so športovou aktivitou dokáže doslova zázraky. A čoho sa naopak byť nemusíte? Že by vám doplnky stravy pri diéte, akokoľvek ublížili. Ak dodržíte dávkovanie, bude všetko v poriadku.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?