Nápoje
  • Nápoje
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Nebojte sa nápojov. Nie vždy sú plné cukru, alebo kalórií, a tak nemusí narušiť váš keto režim. Ak hľadáte nízkosacharidovej nápoje určené napríklad na prípitok, na uhasenie smädu, alebo také ktoré nahradia bežné jedlo, môžete si vybrať z celej rady možností. Ak sa má jednať práve o náhradu stravy, nie je nič lepšie ako proteínový koktail. Trebárs vo variante s príchuťou čokolády, ale aj vo variante určené pre vegánov. Môžete si ho dať, keď vás naháňa chuť na shake, rovnako ako príde vhod aj ako rýchla náhrada desiatej alebo olovrantu.

A čo taký alkohol? Diétny režim ho samozrejme zakazuje, ale keď budete hľadať ketónové nápoje, môžete nájsť aj výnimky. Trebárs nízkosacharidovej víno, ktoré obsahuje tak málo cukru, ako to len ide. Ak si ho dáte iba na prípitok s priateľmi, nie je potrebné sa báť, že by ste výrazne narušili svoj stav ketózy. Tak dajte zbohom odmietanie pohára, keď existuje možnosť nápojov, ktoré si do nej možno bez väčších výčitiek naliať.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?