Nátierky
  • Nátierky
  • Slim Pasta
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Čo si namazať na to správne pečivo? Alebo čo pridať k vybranej zelenine? Predsa nátierky. Také, ktoré vaša diéta doslova potvrdzuje. Vyberte si je u nás. V tej najlepšej variante, v podobe sypkého prášku. Dlho vydrží, nemusí sa skladovať v chladničke a ich príprava je veľmi jednoduchá. Ketónové nátierky nachystáte tak, že je rozmiešate v troche vody a sú pripravené k jedlu. A až ich ochutnáte, budete ich milovať. Hlavne náš najväčší hit - cesnakovú, ktorá nadchne ako príchutí, tak i svojou vôňou.

Naše nízkosacharidovej nátierky sa nemusí hodiť len k zelenine. Skúste ich aj k niečomu inému. Sú to skvelé nízkosacharidovej žemličky alebo nízkosacharidovej chlieb, kde oboje potvrdzuje, že aj v low carb diéte si môžete dať pečivo. Ak je správne. To naše, kúpenie spoločne s nátierkou sa hodí pre skvelú raňajkách, ale aj desiatu alebo olovrant pre každého, kto sa chce najesť a stále udržať svoje telo v ketóze.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?