Proteínové palacinky
  • Proteínové palacinky
  • ChiaShake

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Ani tých sa nemusíte vzdávať, ak ste v programe chudnutie a držíte takzvanú ketónovou diétu. Proteínové palacinky sú pre ňu ako stvorené. Každý variant, ktorú si u nás môžete kúpiť je založená na nízkom obsach sacharidov a zvýšenom obsahu bielkovín. Teda presne na tom, čo vaša diéta vyžaduje. Nízkosacharidovej palacinky však nadchnú nielen svojím zložením, ale aj jednoduchou prípravou. Nemusíte v kuchyni tráviť dlhé hodiny. Otvorte balenie a do 5 minút už môžete servírovať teplé a tiež veľmi chutné jedlo.

Naše ketónové palacinky si môžete dať kedykoľvek. K dispozícii je klasická, takzvaná univerzálne varianta, ktorá sa môže dochutiť nízkosacharidovými krémy alebo sirupy a v tej chvíli získavate skvelú raňajkách. Na obed alebo večeru zase príde vhod variant slaná. A to buď s príchuťou zeleniny, alebo veľmi populárneho syre. Ani tu vás nič neobmedzuje v tom si je niečím vylepšiť a ďalej dochutiť. Vďaka tomu môžete mať stále iné, ale zakaždým dokonale chutné jedlo. S jednoduchou prípravou a pozitívnym vplyvom na pokles vašej váhy.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?