Proteínové polievky
  • Proteínové polievky
  • Slim Pasta
  • Najdrahšie podľa porcie
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Polievka zahreje, zasýti a tiež môže pomôcť k vašej dokonalej váhe. A že sa vám s ňou nechce zložito variť? Áno to nie je nutné. Proteínové polievky ukazujú, že ich príprava môže byť maximálne jednoduchá. Alebo snáď poznáte iný recept, kde stačí pripravenú polievku len zaliať vodou a zamiešať? Tým ale klady, ktoré majú ketónové polievky nekončí. V prípade záujmu ich môžete dochutiť napríklad aj svojimi obľúbenými bylinkami, ktoré im pridajú na vôňu, alebo na pikantnosti. Fantázii sa medze nekladú.

Nízkosacharidovej polievky sú to najlepšie do vášho diétneho plánu. Sú vhodné ako obed, ale aj večere. Bez vážená surovín alebo počítanie kalórií. Naviac vám dodajú ako vitamíny, minerály a vlákninu, tak aj dostatok bielkovín, ktorá nízkosacharidová diéta priamo vyžaduje. A tiež potvrdzuje, že rozhodne nie je jednotvárna. Ostatne 4 druhy v podobe rajčinovej, gulášové, zeleninové alebo dokonca syrové to len dokazujú. Na ktorú máte chuť?

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?