Vďaka výhodnému balíčku Ryžové trio, máte možnosť vyskúšať všetky tri druhy konjakovej ryže Slim Pasta a vybrať si tak svojho favorita. V balíčku nájdete ryžu v náleve, ryžu bez nálevu a jedinečnú ryžu Sticky Rice na výrobu sushi.

Slim Pasta prílohy

Prílohy obsahujú až o 94 % menej kalórií ako tie bežné. Sú vyrobené z rastliny konjak, ktorá je bohatým zdrojom cennej vlákniny glukomanan. Glukomanan znižuje pocit hladu, má preukázateľné účinky podporujúce chudnutie, znižuje cholesterol a priaznivo ovplyvňuje vstrebávanie cukrov a tukov v krvi. Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z vás, ktorí neradi robia kompromisy. Prílohy vás zasýtia, a to s minimálnym množstvom kalórií, preto sú vhodné pre športovcov a každého, kto chce naštartovať redukčný režim.

Má Slim Pasta konkurenciu? My si to nemyslíme. Existuje niekoľko výrobcov príloh z konjakovej múky, ale žiadny sa kvalitou, chuťou ani vzhľadom nedostal tak ďaleko, ako spoločnosť Eat Water. Spoločnosť Eat Water, výrobca Slim Pasty, vyvinula špeciálnu potravinu Juroat ™, ktorá je kombináciou konjakovej múky a ovsenej vlákniny. Ide o unikátnu a patentovanú potravinu, ktorá je farbou a chuťou takmer na nerozoznanie od bežnej cestoviny. My jediní v Českej a Slovenskej republike ponúkame aj variant konjakových príloh bez nálevu.

Všetky prílohy Slim Pasta sú vhodné pre vegánov, vegetariánov, diabetikov, celiatikov, pri intolerancii na laktózu a každého, kto bojuje s nadváhou či obezitou.

Ako si pripraviť Slim Pastu?

Otvorte obal Slim Pasty, vylejte malé množstvo nálevu, 2–3 krát prepláchnite pod studenou vodou, aby ste sa zbavili prirodzenej konjakovej arómy. Prílohy bez nálevu preplachovať nemusíte. Slim Pasta prílohy sa nevaria, ide totiž o hotový produkt. Ďalej s produktom pracujte, ako s uvarenou cestovinou či ryžou. Slim Pasta nemá žiadnu chuť ani vôňu, prijíma ju len z ingrediencií pokrmu, s ktorými je zmiešaná.

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je pre bežný ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať problémy. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, konzultujte ich konzumáciu so svojím lekárom.

Vyskúšajte naše recepty

Zloženie balíčka

Boli ste spokojní s produktom Ryžové trio Slim Pasta? Odporučili by ste ho?