Ochutnávkový balíček Usui 4+1 zadarmo
KetoMix 7,84 € Cena za porci: 1,57 € Prílohy a omáčky Do obchodu

Ak by ste radi ochutnali všetky druhy konjakových príloh značky USUI, tento výhodný balíček 4+1 zadarmo, je práve pre vás. Nájdete v ňom špagety, penne, fettuccine, ryžu a vlasové rezance. Môžete si tak vyskúšať všetky druhy a vybrať si svojho favorita. 

Konjakové prílohy Usui vám môžu pomôcť nielen na ceste za vysnívanou postavou, ale aj naštartovať lepší životný štýl bez zbytočných kalórií naviac, bez sacharidov, lepku, cukru, tuku a laktózy. Obsahujú vlákninu glukomanan, ktorá prispieva k zníženiu hmotnosti** a k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi*. Vďaka svojmu zloženiu sú tieto prílohy ideálnou súčasťou redukčného jedálnička a hodia sa aj pre jedincov so špeciálnymi výživovými potrebami, ako sú vegáni, vegetariáni, celiatici, diabetici alebo jedinci s intoleranciou na laktózu. Konjakové prílohy v náleve sa nevaria, sú pripravené na okamžitú spotrebu. Majú neutrálnu chuť a sú výborným zdrojom vlákniny, ktorá je veľmi prospešná pri trávení.

* Konjakový glukomanan prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi. Na dosiahnutie priaznivého účinku je potrebná konzumácia 4 g glukomananu denne. Toto množstvo prijmete konzumáciou 150 g týchto konjakových cestovín. 

** Konjakový glukomanan prispieva k zníženiu hmotnosti. Na dosiahnutie priaznivého účinku je potrebná konzumácia 3 g glukomananu denne. Toto množstvo dosiahnete konzumáciou 120 g týchto konjakových cestovín.

*** Vyhradzujeme si právo meniť zloženie ochutnávkových balíčkov podľa aktuálnych skladových zásob.

voda 95,7 %, sušená konjaku 4 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Nutriční hodnoty jednoho výrobku

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

na 100 g

Energetická hodnota / Energia

25 kJ / 5 kcal

Tuky

0 g

 z toho nasycené mastné kyseliny / z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

 z toho cukry

0 g

Vláknina

2,7 g

Bílkoviny / Bielkoviny

0 g

Sůl / Soľ

0 g

 

Zloženie, alergény a výživové hodnoty nájdete v popise jednotlivých produktov, ktoré sa nachádzajú v balíčku

-

Boli ste spokojní s produktom Ochutnávkový balíček Usui 4+1 zadarmo? Odporučili by ste ho?