Vďaka malému ochutnávkovému balíčku máte možnosť vyskúšať všetky druhy produktov Slim Pasta. Ochutnáte konjakovú prílohu v náleve, konjakovú prílohu bez nálevu, špeciálny rad konjakových príloh pre športovcov, nízkokalorický dresing a hotové jedlo.

Obrázok je len ilustračný.

V tomto balíčku od nás obdržíte z každého typu výrobku iný druh. Vždy však bude zachovaný počet kusov – príloha v náleve, príloha bez nálevu, CarbX, dresing a hotové jedlo. Prioritne sa snažíme balíček zostaviť z najpredávanejších produktov. Niekedy však môže dôjsť ich vypredaniu, preto vám napríklad namiesto zobrazených penne pošleme rezance.

Slim Pasta prílohy

Prílohy obsahujú až o 94 % menej kalórií ako tie bežné. Sú vyrobené z rastliny konjak, ktorá je bohatým zdrojom cennej vlákniny glukomanan. Glukomanan znižuje pocit hladu, má preukázateľné účinky podporujúce chudnutie, znižuje cholesterol a priaznivo ovplyvňuje vstrebávanie cukrov a tukov v krvi. Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z vás, ktorí neradi robia kompromisy. Prílohy vás zasýtia, a to s minimálnym množstvom kalórií, preto sú vhodné pre športovcov a každého, kto chce naštartovať redukčný režim.

Má Slim Pasta konkurenciu? My si to nemyslíme. Existuje niekoľko výrobcov príloh z konjakovej múky, ale žiadny sa kvalitou, chuťou ani vzhľadom nedostal tak ďaleko, ako spoločnosť Eat Water. Spoločnosť Eat Water, výrobca Slim Pasty, vyvinula špeciálnu potravinu Juroat ™, ktorá je kombináciou konjakovej múky a ovsenej vlákniny. Ide o unikátnu a patentovanú potravinu, ktorá je farbou a chuťou takmer na nerozoznanie od bežnej cestoviny. My jediní v Českej a Slovenskej republike ponúkame aj variant konjakových príloh bez nálevu.

Všetky prílohy Slim Pasta sú vhodné pre vegánov, vegetariánov, diabetikov, celiatikov, pri intolerancii na laktózu a každého, kto bojuje s nadváhou či obezitou.

Ako si pripraviť Slim Pastu?

Otvorte obal Slim Pasty, vylejte malé množstvo nálevu, 2–3 krát prepláchnite pod studenou vodou, aby ste sa zbavili prirodzenej konjakovej arómy. Prílohy bez nálevu preplachovať nemusíte. Slim Pasta prílohy sa nevaria, ide totiž o hotový produkt. Ďalej s produktom pracujte, ako s uvarenou cestovinou či ryžou. Slim Pasta nemá žiadnu chuť ani vôňu, prijíma ju len z ingrediencií pokrmu, s ktorými je zmiešaná.

Slim Pasta dresingy

Dresingy majú takmer nulovú kalorickú hodnotu, neobsahujú žiadne cukry, tuky, soľ, lepok ani laktózu. Sú preto vhodné nielen pri zdravom stravovaní, ale predovšetkým počas nízkokalorickej a nízkosacharidovej diéty. Sú výborné do šalátov, k mäsu a rybám, alebo ako základ chutných nátierok. Dresingy Slim Pasta sú vhodné pre vegetariánov, celiatikov a pre ľudí s intoleranciou na laktózu.

Hotové jedlá Slim Pasta

Nízkokalorické hotové jedlá Slim Pasta sú skvelým riešením pre dnešnú zrýchlenú dobu a stále častejšie nezdravé rýchlostravovanie. Ocení ich každý, kto nemá čas si jedlo uvariť, ale zároveň nechce jesť nezdravé a chemicky upravené tučné pokrmy. Hotové jedlá Slim Pasta obsahujú konjakovú prílohu a lahodnú omáčku. Môžete si vybrať z piatich druhov zo štyroch svetových kuchýň. Všetky jedlá majú nízky obsah tukov, cukrov a soli. Sú preto skvelou voľbou pri redukčných diétach. Sú bezlepkové a vhodné pre vegetariánov a vegánov. Neobsahujú umelé farbivá, umelé arómy ani konzervanty a ich príprava trvá len 90 sekúnd.

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je pre bežný ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať problémy. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, konzultujte ich konzumáciu so svojím lekárom.

Vyskúšajte naše recepty.

Zloženie balíčka

Boli ste spokojní s produktom Malý ochutnávkový balíček Slim Pasta? Odporučili by ste ho?