Výhodný balíček obsahuje tri druhy nízkokalorických a low carb dresingov Slim Pasta. V balíčku od nás dostanete rôzny mix dresingov. Primárne sa snažíme balíček zostaviť z najpredávanejších produktov. Niekedy však môže stať, že sa vypredajú. Nemusíte sa báť, že by ste dostali v balíčku dressing, ktorý vám nebude chutiť, pretože sú všetky jednoducho skvelé!

Slim Pasta dresingy

Dresingy majú takmer nulovú kalorickú hodnotu, neobsahujú žiadne cukry, tuky, lepok ani laktózu. Sú preto vhodné nielen pre zdravé stravovanie, ale predovšetkým počas nízkosacharidovej a nízkokalorickej diéty. Sú výborné do šalátov, k mäsu a rybám, alebo ako základ chutných nátierok. Dresingy Slim Pasta sú vhodné pre vegetariánov, celiatikov, pre ľudí s intoleranciou na laktózu. Niektoré dokonca aj pre vegánov (s výnimkou Vajonézy a dresingu Pikantný cesnak). Inšpirujte sa našimi receptami a vyskúšajte napríklad lahodnú a ľahkú vajíčkovú nátierku, cesnakovú nátierku, krabiu nátierku alebo dokonalý Caesar šalát.

Inšpirujte sa našimi receptami a vyskúšajte napríklad lahodnú a ľahkú vajíčkovú nátierku, cesnakovú nátierku, krabiu nátierku alebo dokonalý Caesar šalát.

Boli ste spokojní s produktom Výhodný balíček dresingov Slim Pasta? Odporučili by ste ho?