Vďaka veľkému ochutnávkovému balíčku máte možnosť vyskúšať najpredávanejšie, medzi našimi zákazníkmi najobľúbenejšie, produkty. Ochutnáte tak konjakové prílohy v náleve, konjakové prílohy bez nálevu, špeciálny rad konjakových príloh pre športovcov a nízkokalorické dresingy. 

Obrázok je len ilustračný. V tomto balíčku od nás obdržíte z každého typu výrobku náhodný mix, preto sa niektoré druhy môžu zhodovať (napr. 2x penne v náleve). Vždy však bude zachovaný počet kusov príloh v náleve, bez nálevu, CarbX a dresingov. Prioritne sa snažíme zostaviť balíček zo všetkých druhov príloh tak, aby ste ich mohli vyskúšať všetky.

Slim Pasta prílohy

Prílohy obsahujú až o 94 % menej kalórií ako bežné cestoviny. Sú vyrobené z rastliny konjak, ktorá je bohatým zdrojom cennej vlákniny glumomanan. Táto vláknina znižuje pocit hladu a má nielen preukázateľné účinky podporujúce chudnutie, ale zároveň znižuje cholesterol a priaznivo ovplyvňuje vstrebávanie cukrov a tukov v krvi. Slim Pasta je správnou voľbou pre toho, kto nerád robí kompromisy. Prílohy vás zasýtia, a to s minimálnym množstvom kalórií. Sú preto vhodné pre športovcov a všetkých tých, ktorí chcú naštartovať svoj redukčný režim. 

Slim Pasta, ako jediná konjaková príloha na našom trhu, nie je priehľadná a obsahuje minimum nálevu oproti konkurencii. Je jedinou značkou, ktorá má v ponuke aj variant konjakových príloh bez nálevu. 

Všetky prílohy Slim Pasta sú vhodné pre vegánov, vegetariánov, celiatikov, pri intolerancii na laktózu a pre každého, kto bojuje s nadváhou či obezitou.

Ako si pripraviť Slim Pastu

Otvorte vrecko Slim Pasty, vylejte malé množstvo nálevu, 2-3 krát prepláchnite studenou vodou, aby ste sa zbavili konjakovej arómy, ktorá je prílohy v náleve špecifická. Tie, ktoré sú bez nálevu, preplachovať nemusíte. Prílohy Slim Pasta sa nevaria, ide už o hotový pokrm. Ďalej s nimi pracujte, ako už s uvarenou cestovinou alebo ryžou. Prílohy Slim Pasta nemajú žiadnu chuť ani vôňu, prijímajú ju z pokrmu, s ktorým sú zmiešané. 

Slim Pasta dresingy

Dresingy majú takmer nulovú kalorickú hodnotu. Neobsahujú žiadne cukry, tuky, soľ, lepok ani laktózu. Sú vhodné nielen pri zdravom stravovaní, ale predovšetkým počas nízkokalorickej a nízkosacharidovej diéty. Sú výborné do šalátov, k mäsu a rybám, alebo ako základ chutných zdravých nátierok. 

Dresingy sú vhodné pre vegetariánov, celiatikov, diabetikov a pre ľudí s intoleranciou na laktózu.

Vyskúšajte naše recepty

Zloženie balíčka:

4× Slim Pasta bez nálevu (200g): Penne, Špagety, Ryža, Rezance

2× Slim Pasta Carb X  (6×100g): Špagety, Rezance

3× Slim Pasta Pasta v náleve (270 g) : Rezance, PenneLasagne

2× dresing: Kečup, Dresing pikantný cesnak

Slim Rice sticky

Boli ste spokojní s produktom Veľký ochutnávkový balíček Slim Pasta? Odporučili by ste ho?