Proteínové palacinky
  • Proteínové palacinky
  • Slim Pasta
  • Cena od 100 do 300 €
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Ani tých sa nemusíte vzdávať, ak ste v programe chudnutie a držíte takzvanú ketónovou diétu. Proteínové palacinky sú pre ňu ako stvorené. Každý variant, ktorú si u nás môžete kúpiť je založená na nízkom obsach sacharidov a zvýšenom obsahu bielkovín. Teda presne na tom, čo vaša diéta vyžaduje. Nízkosacharidovej palacinky však nadchnú nielen svojím zložením, ale aj jednoduchou prípravou. Nemusíte v kuchyni tráviť dlhé hodiny. Otvorte balenie a do 5 minút už môžete servírovať teplé a tiež veľmi chutné jedlo.

Naše ketónové palacinky si môžete dať kedykoľvek. K dispozícii je klasická, takzvaná univerzálne varianta, ktorá sa môže dochutiť nízkosacharidovými krémy alebo sirupy a v tej chvíli získavate skvelú raňajkách. Na obed alebo večeru zase príde vhod variant slaná. A to buď s príchuťou zeleniny, alebo veľmi populárneho syre. Ani tu vás nič neobmedzuje v tom si je niečím vylepšiť a ďalej dochutiť. Vďaka tomu môžete mať stále iné, ale zakaždým dokonale chutné jedlo. S jednoduchou prípravou a pozitívnym vplyvom na pokles vašej váhy.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?