Hotové jedlu Slim Pasta Tarka Dal obsahuje konjakovú ryžu (38 %) vyrobenú z patentovanej potraviny Juroat®C a karí omáčky na indický spôsob so žltou šošovicou a cícerom. Všetko bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok. Tarka Dal je ideálnym riešením pre každého, kto nemá čas na varenie, a zároveň nechce jesť nezdravé a chemicky upravené tučné jedlá. Jedlo totiž stačí iba zohriať a môžete servírovať. Všetky hotové jedlá Slim Pasta sú navyše skvelým pomocníkom pri chudnutí.

Ako na to?

Jednoducho len otvorte vrecko, naservírujte jedlo na tanier, zohrievajte v mikrovlnnej rúre (800 W) alebo na panvici 90 sekúnd a jedlo je hotové. Po otvorení môžete uchovávať v chladničke 1 deň. Nezmrazujte.

Zloženie

Konjaková príloha v tvare ryže 38 % [pitná voda, tapiokový škrob, konjaková múka, rastlinná guma (rohovníková guma)], paradajky, cibuľa, olej z ryžových otrúb, žltá šošovica (1,5 %), zázvor, cícer, červená šošovica, himalájska soľ, cesnak, listy koriandra, korenie (rasca, čertovo lajno), kurkumový prášok, listy karí.

Môže obsahovať škrupinové plody, ryby, sójové bôby, arašidy, sezamové semienka a horčicu.

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev alebo Crohnovu chorobu. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je bežne pre ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať ťažkosti. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, obráťte sa na svojho ošetrujúce lekára.

Nutričné ​​hodnoty

   na 100 g  /250 g
 Energetická hodnota  239 kJ/ 57 kcal  598 kJ/ 143 kcal
 Tuky  1,5 g  3,8 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny  0,3 g  0,8 g
 Sacharidy  8,1 g  20,3 g
  z toho cukor  0,7 g  1,8 g
 Vláknina  2,1 g  5,3 g
 Bielkoviny  1,6 g  4 g
 Soľ  0,4 g  1,1g

 

 

Boli ste spokojní s produktom Slim Rice Hotové jedlo s omáčkou na indický spôsob - Rice Yellow Lentil 250 g? Odporučili by ste ho?