Slim Pasta Výhodný balíček Slim Pasta hotové jedlá s omáčkou (3 ks) 750 g
Slim Pasta 8,78 € Cena za porci: 2,93 € Prílohy a omáčky Do obchodu

Obrázok je len ilustračný. V tomto balíčku od nás obdržíte rôzne varianty príloh. Niektoré z nich sa môžu zhodovať (napr. 2x penne). Balíček sa snažíme zostaviť zo všetkých druhov cestovín tak, aby ste ich všetky mohli ochutnať.

Hotové jedlá Slim Pasta obsahujú konjakové prílohy vyrobené z patentovanej potraviny Juroat®C a lahodnú omáčku z kvalitných surovín. Neobsahujú umelé farbivá, arómy a konzervačné látky. Sú ideálnym riešením pre každého, kto nemá čas na varenie, a zároveň nechce jesť nezdravé a chemicky upravené tučné jedlá. Jedlo totiž stačí iba zohriať a o 90 sekúnd môžete servírovať. Všetky hotové jedlá Slim Pasta sú navyše skvelým pomocníkom pri chudnutí, pretože sú nízkokalorické, bezlepkové, s nízkym obsahom tukov, cukrov a soli. Všetky jedlá sú ideálne pre celiatikov, vegánov a vegetariánov. Hotové jedlá Slim Pasta sú produktom britského výrobku Nah Foods.

Príprava:

Jednoduchšie to už ani byť nemôže. Otvorte balenie, naservírujte jedlo na tanier, zohrievajte v mikrovlnnej rúre (800 W) alebo na panvici 90 sekúnd a jedlo je hotové. Po otvorení môžete uchovávať v chladničke 1 de. Nezmrazujte.

Do balíčka vám náhodne vyberieme 3 produkty z našej ponuky Slim Pasta hotových jedál:

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev alebo Crohnovu chorobu. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je bežne pre ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať ťažkosti. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, obráťte sa na svojho ošetrujúce lekára.

Hmotnosť balíčka: 750 g

Boli ste spokojní s produktom Slim Pasta Výhodný balíček Slim Pasta hotové jedlá s omáčkou (3 ks) 750 g? Odporučili by ste ho?