Pikantné hotové jedlo Slim Pasta Arrabbiata obsahuje konjakové špagety (60 %) vyrobené z patentovanej potraviny Juroat®C a omáčky (40 %) s paradajkami, bazalkou a oreganom. Všetko z kvalitných surovín, bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok. Je ideálnym riešením pre každého, kto nemá čas na varenie, a zároveň nechce jesť nezdravé a chemicky upravené tučné jedlá. Jedlo totiž stačí iba zohriať a o 90 sekúnd môžete servírovať. Všetky hotové jedlá Slim Pasta sú navyše skvelým pomocníkom pri chudnutí. Hotové jedlá Slim Pasta sú produktom britského výrobcu Nah Foods.

Ako na to?

Jednoducho len otvorte vrecko, naservírujte jedlo na tanier, zohrievajte v mikrovlnnej rúre (800 W) alebo na panvici 90 sekúnd a jedlo je hotové. Po otvorení môžete uchovávať v chladničke 1 deň. Nezmrazujte.

Zloženie

Konjakové špagety 60 % [pitná voda, tapiokový škrob, konjaková múka, zahusťovadlo (Rohovník), farbivo (beta-karotén)], voda, paradajky, paradajková pasta, cibuľa, cukor, kukuričný škrob, pažítka cesnaková, korenie, zelené papriky, soľ s nízkym obsahom sodíka, slnečnicový olej, sušené bylinky, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodné farbivo (paprika Oleoresin).

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev alebo Crohnovu chorobu. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je bežne pre ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať ťažkosti. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, obráťte sa na svojho ošetrujúce lekára.

Nutričné ​​hodnoty

   na 100 g  na 1 porci 250 g
 Energetická hodnota  179 kJ/ 42 kcal  447 kJ/ 106 kcal
 Tuky  0,2 g  0,6 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny  0 g  0,1 g
 Sacharidy  9 g  22,6 g
  z toho cukor  2,8 g  7,1 g
 Vláknina  1,3 g  3,2 g
 Bielkoviny  0,4 g  1 g
 Soľ  0,1 g  0,3 g

Boli ste spokojní s produktom Slim Pasta Hotové jedlo s talianskou omáčkou - Arrabbiata 250 g? Odporučili by ste ho?