Prílohy a omáčky
  • Prílohy a omáčky
  • Najdrahšie

I prílohy možno konzumovať pri diéte. Ak je to nízkosacharidová diéta, vyberte si niektoré z našej ponuky a buďte si istí, že svoju ketózu nijako nenarušíte. To preto, že jednotlivé varianty majú sacharidov buď úplné minimum, alebo nemajú dokonca žiadne. Stačí sa pozrieť na zloženie a nutričné ​​hodnoty a môžete sa o tom sami presvedčiť. A to u všetkých produktov, ktoré máme v ponuke. A že sú nízkosacharidovej prílohy skutočne rozmanité. Nechýba cestoviny ako sú špagety, tagliatele, ale napríklad aj klasické alebo vlasové rezance. Rovnako tak si konečne môžete dať aj ryžu.

Naše ketónové prílohy sú zárukou toho, že pre vás diéta bude ešte jednoduchšie. V podstate si môžete dopriať rad obľúbených jedál bez obáv z toho, že by obsahovali cukry alebo veľa kalórií. Naše prílohy sú zárukou, že sa do vašej diéty hodí. Či už je skombinujete s čímkoľvek, chutný obed alebo lahodná večera je zaručená. Neváhajte a objednajte si všetko, na čo sa vám začínajú zbiehať sliny. Konečne sa prílohám nemusíte vyhýbať.

Dresingy a omáčky

Dochutiť si jedlo omáčkou alebo dressingom už dávno nemusí znamenať, že razom výrazne zvýšite jeho kalorickú hodnotu aj obsah sacharidov. Prinášame vám dresingy a omáčky, ktoré nevadí ani pri keto diéte. Také, kedy je kladený dôraz na nízky obsah sacharidov. A pochutnať si môžete skutočne na celom rade variantov. Nechýba klasika v podobe kečupu, u milovníkov grilovanie obľúbená barbecue omáčka, alebo samozrejmá kombinácia cesnaku a byliniek, ktorá príde vhod s tou pravou zeleninou. A to je len zlomok toho, aké ketónové omáčky a ketónové dresingy môžete kúpiť a následne ochutnať.

Nie je to len nízka kalorická a nízka sacharidová hodnota. Kladom je aj fakt, že si vyberú ako vegetariáni, tak i vegáni. Vďaka rozmanitosti nakúpi aj ten, kto nechce, aby jeho Nízkosacharidová dresing alebo nízkosacharidová omáčka obsahovala čokoľvek živočíšneho. A ako tak, tak aj tá klasická nadchne ešte niečím. Svojou výnimočnou chuťou. Neváhajte a objednajte si pár vzoriek a sami posúďte, že akonáhle je pridáte k jedlu, povýšite ho na úplne novú úroveň.