Ostatné
  • Ostatné
  • Najlacnejšie

Je niečo, čo ste v ostatných kategóriách nenašli a čo by sa vám hodilo, alebo čo by ste potrebovali? Potom ste na správnom mieste, pretože práve sem ste ukryli všetko ostatné, čo sa vám môže hodiť, ak je držaná nízkosacharidová diéta. A vecou je to viac než dosť. Keď má ísť o jedlo, určite sa vám budú hodiť praktické dózy, do ktorých jedlo ľahko uložíte a môžete si ho nosiť napríklad do práce. Pokiaľ chcete naopak zistiť, akú rôznorodosť keto jedálniček ponúka, siahnite po niektorej z kuchárok, ktoré vás presvedčia, že pri tejto diéte možno jesť chutne, pestro a zaujímavo.

V tejto kategórii toho však nájdete podstate viac. Pokiaľ si ujíždíte na proteínových kokteiloch, či ich chcete ochutnať, bude sa vám hodiť ako odmerka pre určenie konkrétnej dávky, tak samozrejme tiež shaker, ktorým si svoj Nízkosacharidová kokteil ihneď namiešate. A ani tým možnosti nákupu nekončí. Kto chce svoj diétny režim podporiť, prídu mu vhod aj doplnky stravy. Od rôznych vitamínov a minerálov, cez doplnky určené na detoxikáciu tela, až po spaľovače tuku, ktoré zaistia že tukové zásoby budú miznúť ešte rýchlejšie, než tomu bolo doteraz.

Doplnky stravy

Unikátnosť má keto diéta v tom, že je celkom jednoduchá a tiež tým, že skvele funguje. Ale stále je tu možnosť ľahko napomôcť svojmu telu a zabezpečiť, že bude tuky spaľovať viac ako kedykoľvek predtým. Ako? Pomôžu vám doplnky stravy. Tie obsahujú pre váš organizmus prospešné látky, ktoré zabezpečia to, čo potrebujeme. Ketónové doplnky stravy sú skvelou voľbou, ako podporiť už, tak dobrú činnosť vášho tela v tom, že čerpá z tukových zásob a tým je spaľuje.

Vy môžete činnosť svojho tela aj zaujímavo podporiť. Medzi klasické nízkosacharidovej doplnky stravy rozhodne patrí multivitamínové tablety, ktoré sú zárukou že vášmu telu nebude počas diéty chýbať nič, čo potrebuje. Rovnako tak môžete pomocou doplnkov telo aj detoxikovať a odstrániť z neho všetko, čo je nežiaduce. Aj to sa pozitívne prejaví na jeho fungovanie. Zacieliť však môžete aj priamo na tuky. Ak chcete ešte zrýchliť ich prirodzené spaľovanie, vyskúšajte L-carnitine. V kombinácii so športovou aktivitou dokáže doslova zázraky. A čoho sa naopak byť nemusíte? Že by vám doplnky stravy pri diéte, akokoľvek ublížili. Ak dodržíte dávkovanie, bude všetko v poriadku.