Proteínové palacinky
  • Proteínové palacinky
  • KetoMix
  • Cena od 100 do 300 €
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

KetoMix je značkou unikátnych proteínových jedál, ktoré sú určené tým, ktorí sa rozhodnú držať takzvanou ketónovou čiže nízkosacharidovú diétu. Tá je založená na konzumáciu jedál s minimom sacharidov a maximom bielkovín. Práve tieto základy stravovacieho plánu využíva KetoMix aj vo svojich jedlách, ktoré sú vhodné každému, kto s touto diétou chce začať alebo si ju chce zjednodušiť.

Dôraz na kvalitný produkt

KetoMix je značkou, ktorá si zakladá aj na kvalite svojich produktov. To môže spoznať každý, doslova behom chvíle. Stačí pár jedál ochutnať a je jasné, že ide o jedlá kvalitne pripravená, so skvelou chuťou. A tá nie je dobiehania žiadnymi chemickými prísadami, ani nie je dobiehania glutamáty a čímkoľvek iným. Aj to je dôkaz kvality jedál pod značkou KetoMix. Niektoré sú určené aj ľuďom trpiacich celiakiou alebo dokonca vegánom.

Jedlá určená nielen pre vyťažených osoby

Cieľom značky KetoMix bolo ponúknuť ľuďom nielen pestrú platu jedál, ak chcú vo svojej strave obmedziť sacharidy. Cieľom značky je ukázať ľuďom aj to, že diéta nemusí byť zložitá. Jedlá sú určené na okamžitú konzumáciu alebo k jednoduchej príprave - napríklad aj v mikrovlnnej rúre. Tým odpadá klasický čas potrebný k meranie surovín i jedál, alebo potrebný k ich varenie. Rovnako tak odpadá čas potrebný k zdĺhavým nákupom. Jedlá KetoMix sa dajú jednoducho objednať online, a to aj ako celé balíky, napríklad na niekoľko týždňov dopredu. Tie zaručujú optimálnu a hlavne pestrú stravu na dané obdobie.

Mnoho spokojných zákazníkov

Že jedla KetoMix chutia a že tiež pomáhajú schudnúť, to môžu potvrdiť aj početní spokojní zákazníci. Tých bolo v minulých rokoch až 30 000 za rok, čo len potvrdzuje záujem o tieto produkty, ale aj to, že KetoMix patrí na našom trhu medzi skutočne veľkých hráčov a producentov jedál určené pre keto diétu. Aktuálne možno vyberať z niekoľkých desiatok klasických pokrmov, ktoré sú doplnené aj radom ďalšieho sortimentu, ktorý je tiež postavený na základoch nízkosacharidovej stravy.

Ani tých sa nemusíte vzdávať, ak ste v programe chudnutie a držíte takzvanú ketónovou diétu. Proteínové palacinky sú pre ňu ako stvorené. Každý variant, ktorú si u nás môžete kúpiť je založená na nízkom obsach sacharidov a zvýšenom obsahu bielkovín. Teda presne na tom, čo vaša diéta vyžaduje. Nízkosacharidovej palacinky však nadchnú nielen svojím zložením, ale aj jednoduchou prípravou. Nemusíte v kuchyni tráviť dlhé hodiny. Otvorte balenie a do 5 minút už môžete servírovať teplé a tiež veľmi chutné jedlo.

Naše ketónové palacinky si môžete dať kedykoľvek. K dispozícii je klasická, takzvaná univerzálne varianta, ktorá sa môže dochutiť nízkosacharidovými krémy alebo sirupy a v tej chvíli získavate skvelú raňajkách. Na obed alebo večeru zase príde vhod variant slaná. A to buď s príchuťou zeleniny, alebo veľmi populárneho syre. Ani tu vás nič neobmedzuje v tom si je niečím vylepšiť a ďalej dochutiť. Vďaka tomu môžete mať stále iné, ale zakaždým dokonale chutné jedlo. S jednoduchou prípravou a pozitívnym vplyvom na pokles vašej váhy.

Ako hodnotíte výrobky KetoMix?