KetoMix Konjaková ryža bez sacharidov
KetoMix 4,00 € Cena za porci: 1,33 € Prílohy a omáčky Do obchodu

Nedokážete si predstaviť stravovanie bez príloh, ale napriek tomu by ste sa radi pustili do ketónovej diéty? Konjaková ryža, ktorá je úplne bez sacharidov, bude dokonalým riešením. Jej energetická hodnota je navyše taká nízka, že si ju môžete dopriať bez výčitiek. Vo výrobku je použitá bezlepková bio ovsená vláknina, preto je konjaková ryža vhodná aj pre celiatikov alebo každého, kto sa chce vyhnúť lepku.

  • Ryžou nenahrádzajte žiadne z piatich denných jedál.

Čo je konjak?

Konjak je rastlina pochádzajúca z Japonska, kde sa pestuje už po stáročia. KetoMix konjaková príloha sa vyrába z koreňa tejto rastliny. Je ideálnym pokrmom pre lepší životný štýl.

Návod na použitie

Nálev z konjakovej prílohy vylejte a dôkladne ju prepláchnite vodou. Následne je pripravená na konzumáciu. Konjakovú prílohu v tvare ryže môžete variť, restovať aj piecť – rovnako, ako klasickú ryžu.

Zloženie

Pitná voda, bio sušená hľuza konjaku* (3,4 %), bio ovsená vláknina* (1 %). *Z ekologického poľnohospodárstva.

Odporúčanie: KetoMix konjaková príloha je balená vo vodnom náleve, ktorý má typickú arómu. Jednoducho sa jej zbavíte prepláchnutím pod tečúcou vodou.

Výživové údaje

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

na 100 g

Energetická hodnota

36 kJ / 9 kcal

Tuky

0 g

  z toho nasycené mastné kyseliny / z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

  z toho cukry

0 g

Vláknina

4 g

Bílkoviny / Bielkoviny

0,2 g

Sůl / Soľ

0 g

 

Obsah baleniačistá hmotnosť 300 g (vrátane nálevu 385 g). Balenie obsahuje 2-3 porcie.

Skladovanie: skladujte v suchu a chlade, nezmrazujte. Po otvorení uchovávajte v čistej vode a chlade, maximálne však dva dni.

Upozornenie: ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím konzumácie a po 3 týždňoch užívania produktov odporúčame konzultáciu s vaším lekárom. Dodržiavajte dostatočný príjem tekutín, minimálne 1,5 litra denne.

Boli ste spokojní s produktom KetoMix Konjaková ryža bez sacharidov? Odporučili by ste ho?