KetoMix Kolagén s kyselinou hyalurónovou - s príchuťou lesných plodov
KetoMix 36,80 € Cena za porci: 1,23 € Ostatné Do obchodu

Tento prírodný doplnok stravy je skvelým a kvalitným pomocníkom v starostlivosti nielen o pleť, ale aj o kosti, chrupavky, vlasy a nechty. Kolagén ja najväčšmi zastúpenou bielkovinou v našom tele. Už po dovŕšení 25. roku veku by sme ho telu mali dodávať potravinovými doplnkami. Jeho vlastná produkcia od tohto veku totiž výrazne klesá. Morský kolagén je nášmu telu najbližšou stavebnou bielkovinou. Telo ho dokáže ideálne spracovať a transportovať presne tam, kde je kolagén najviac potrebný. KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou navyše obsahuje aj vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky. 

Návod na prípravu

Obsah vrecka rozmiešajte v pohári alebo v šejkri v 2-3 dcl pitnej vody, KetoMix kokteilu alebo vášho obľúbeného nápoja. 

Odporúčané dávkovanie

1 vrecko 1x denne. Odporúčanú dĺžku užívania doplnku stravy konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Hydrolyzovaný kolagén z rýb, prírodná aróma lesné plody, vitamín C (kyselina L-askorbová), farbivá: extrakt z červenej repy, spirulina, kyselina hyalurónová, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie.

ÚČINNÉ LÁTKY

ÚČINNÉ LÁTKY

100 g výrobku obsahuje 

1 porce / 1 porcia (5g) obsahuje

%* na 100 g

kolagen

88,2 g

4 410 mg

-

kyselina hyaluronová

900 mg

45 mg

-

vitamin C / vitamín C

3 200 mg 

160 mg

200 %

%* - Denní referenční příjmy vitamínů a minerálních látek (u dospělých osob) / Denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).

Môže obsahovať: sóju, vajcia, mlieko.

Boli ste spokojní s produktom KetoMix Kolagén s kyselinou hyalurónovou - s príchuťou lesných plodov? Odporučili by ste ho?