KetoMix Dochucovacia sypká zmes novej generácie s príchuťou vanilky
KetoMix 5,60 € Cena za porci: 0,28 € Nápoje Do obchodu

KetoMix dochucovacia sypká zmes s príchuťou vanilky slúži nielen na dochutenie kokteilov alebo proteínových palaciniek KetoMix. Môžete ju využiť aj na dochutenie kaší, jogurtov alebo na diétne pečenie. Jemná vanilková príchuť s novou vylepšenou receptúrou premení váš kokteil či iný pokrm na dokonalý pôžitok. Jednotlivé dochucovacie zmesi môžete medzi sebou miešať, čím vytvárate stále nové a nové kombinácie chutí.

Návod na použitie:

Zmes je určená na dochucovanie kokteilov a pokrmov (napr. tvarohu, jogurtu, kaše, zmesí na pečenie a prípravu krémov). Pridajte 0,5-1 lyžičku zmesi (1,5-3 g) a premiešajte. 

Zloženie

Rozpustná kukuričná vláknina, prírodná aróma, sladidlo: sukralóza

Alergény:

-

Výživové údaje

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

na 100 g

Na 1 porciu (3 g)

Energetická hodnota

1003 kJ / 239 kcal

30 kJ / 7 kcal

Tuky

0 g

0 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

Sacharidy

30 g

0,9 g

z toho cukry

7,6 g

0,2 g

Vláknina

59 g

1,8 g

Bielkoviny / Bielkoviny

0 g

0 g

Soľ / Soľ

0 g

0 g

 

Obsah balenia: Balenie obsahuje 20 porcií, 1 porcia = 3 g.

Upozornenie: ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím ketónovej diéty a po 3 týždňoch od jej začiatku, odporúčame konzultáciu s vaším lekárom. Dodržiavajte dostatočný príjem tekutín, minimálne 1,5 litra denne.

Skladovanie: Skladujte v suchu, chlade do 20 °C. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Boli ste spokojní s produktom KetoMix Dochucovacia sypká zmes novej generácie s príchuťou vanilky? Odporučili by ste ho?