Proteínové tyčinky
  • Proteínové tyčinky
  • ChiaShake
  • Najlacnejšie

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Už sa pri diéte nemusíte báť maškrtiť. Keď viete, čo jesť, môžete siahnuť po chutné, a dokonca aj zdravé a správne desiatu. Proteínové tyčinky sú ako stvorené vo chvíli, keď je držaná takzvaná keto diéta. Nemusíte sa báť, že by ste do tela jej konzumáciou dostali zakázanej sacharidy. Tých je v tyčinke úplné minimum. Naopak obsahuje potrebné bielkoviny, ktoré vaše telo pri tejto diéte nutne potrebuje. Doplňte je ľahko a rýchlo treba desiatu alebo olovrant. Ketónové tyčinky však vášmu telu doplní tiež nemenej dôležitú vlákninu, ale aj vitamíny. Ako vidíte, zdravé maškrtenie skutočne existuje.

Nízkosacharidovej tyčinky podporí vašu diétu, doplní bielkoviny, prospejú vášmu zdraviu, a ešte si na nich pochutnáte. Iste aj vy milujete príchute, ako je vanilka, čokoláda alebo jahoda. Je na vás, ako ich budete kombinovať a na akú budete mať chuť. V každom balení ich je hneď 16, aby vám len tak skoro nedošli. Ak chcete schudnúť a hľadáte tú najlepšiu možnú desiatu počas dňa, môžete si byť istí, že proteínová tyčinka zaručene nesklame.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?