Kedy piť proteínové koktaily? Využitie majú v mnohých situáciách

Proteinové koktejly - shutterstock

Pitný režim treba bezpodmienečne dodržiavať. Rovnako tak je treba telo zásobovať aj dostatkom jedla. Ak je jedno z toho narušené, môže to mať fatálne následky. Možnosti sú dnes veľmi rozmanité - napríklad, že môžete spojiť pitie s jedlom. Presne to dnes ponúka proteínové koktaily. Nie sú samozrejme plnohodnotnou náhradou jedla ani pitného režimu, ale dať si ich čas od času rozhodne nezaškodí. A kedy je piť? V prvom rade tomu môže byť skutočne vo chvíli, keď hľadáte nejakú rýchlu a tiež dobrú desiatu. Počas dopoludnia alebo popoludní jasná voľba.

Proteínové koktaily sa hodí aj tomu, kto chudne

Ideme na ďalšie situácie, kedy sa hodí viac ako kedykoľvek inokedy. Tou situácií je vaša snaha urobiť niečo so svojou postavou. To môže mať hneď dve cesty. Tá prvá je spojená s tým, že sa rozhodnete posilňovať vyrysovať svoje telo. To sú proteínové koktaily často nevyhnutnosťou pre efektívne a tiež rýchlejší budovanie svalovej hmoty. Hodiť sa však môžu aj vo chvíli, keď sa vám posilňovať alebo všeobecne športovať príliš nechce.

Pre svoj vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov sa hodí pri takzvanej ketónové diéte. Teda pri stravovacím režimu, ktorý vám pomôže k dokonalej postave. Ako bolo spomenuté vyššie, kokteil je skvelou variantou desiaty.

Koktaily Ketomix prídu vhod, keď chcete zdravo maškrtiť

Že má človek čas od času chuť na sladké, to tiež nie je nič výnimočné. Otázka ale je, či chce maškrtiť zdravo alebo nezdravo. Ak ste skôr priaznivcom prvého variantu, zamerajte sa na firmu Ketomix. Napríklad také jej vanilkové proteínové koktaily skvele zaženú chuť na sladké a nijako neublíži ani vašej váhe, ani vášmu zdraviu. Sú s minimálnym obsahom sacharidov, so zvýšeným obsahom bielkovín, a neobsahujú žiadné nebezpečné chemické látky. A až prvýkrát ochutnáte, dáte nám za pravdu v tom, že chuťou predbehne aj rad klasických cukroviniek.