Proteínové kokteily
  • Proteínové kokteily
  • Slim Pasta
  • Cena od 40 do 100 €
Neboli nájdené žiadne výsledky
Načítať ďalšie produkty

Slim Pasta

Že pri diéte nemôžete prílohy, keďže často obsahujú ako sacharidy, tak aj nežiadúce kalórie? U bežných príloh, ako sú štandardné cestoviny z múky, alebo klasicky pestovaná ryža, je to pravda. Treba však dodať, že existujú aj iné možnosti. A to konjakovej cestoviny. U nich môžeme povedať, že sa hodí takmer ku každej diéte. Predávajú sa pod značkou Slim Pasta a my si spoločne ukážeme, ako zabezpečiť, aby boli aj naďalej diétne a napomohli tomu, že vaša váha pôjde dlhodobo dolu.

Konjakovej cestoviny sa pripravujú veľmi jednoducho

Pokiaľ ide o prípravu klasických cestovín, tak každý vie, že tie sa klasicky varí vo vode. Ak sa rozhodnete pre konjakovej cestoviny, je postup ešte o niečo jednoduchšie. Stačí vybrať z obalu a následne ohriať. Väčšina ľudí použije potrebné mikrovlnnú rúru, rovnako ako môže využiť napríklad ohrev v pare, alebo na panvici. Ako je vidieť, príprava nie je nijako zložitá. A ani mikrovlny, ani para jedlu nijako neuškodí, pokiaľ ide o to, aby tento druh cestovín ostal aj naďalej diétne. A platí to aj o ryžu, ktorej základom je podobne ako u cestovín unikátny glukomanány.

Nekazte konjak kalorickými omáčkami

Ako si tieto unikátne cestoviny pripraviť, teda ohriať, to už viete. Samozrejme samotné je asi jesť nebudete a tak je potrebné premýšľať nad tým, čím a ako ich dochutiť. Možností je v tomto prípade veľa. Aj keď je ich základnou zložkou konjak, nie klasická múka, môžete k nim pristupovať rovnako, ako by sa jednalo o cestoviny úplne bežné. To znamená, že ich môžete kombinovať s rôznou grilovanou zeleninou, alebo môžete používať rôzne bylinková pesta. Variance je v tomto prípade veľa, čo znamená, že diétnych úprav ponúka aj táto moderná verzia cestovín viac než dosť. A to ako s ohľadom na to, kedy si strážite sacharidy, tak aj s ohľadom na to, kedy máte chudnutie založené na počítanie prijatých kalórií.

Aj kokteily môžu byť diétne. V mnohých prípadoch sú dokonca nevyhnutné. Ketónová diéta vyžaduje ako nízky príjem sacharidov, tak aj vysoký príjem bielkovín. Ako ťa telu zabezpečiť pohodlne a rýchlo? Objednajte si proteínové kokteily. Jednoducho telu dodáte potrebné množstvo proteínov a zároveň si aj pochutnáte. Na príchutiach, ako je vanilka, čokoláda, ale aj banán alebo kokos. Kto sa nebojí experimentov, môže skúsiť aj kávu, alebo si dopriať ovocné chute v podobe jahody či lesnej zmesi. Ketónové kokteily vás zaujmú svojou chuťou, a pritom stále viete, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ich prípravu zvládne úplne každý. Zmiešajte s vodou, dochuťte a už môžete ochutnávať jednu z celkom 7 príchutí. A čo je najlepšie, nízkosacharidovej kokteily mama ako pre vegánov, kde je zabezpečené výhradne rastlinné zloženie, tak i pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Aj tí môžu ľahko doplniť bielkoviny a pomôcť telu v tom, aby im ketóza pomohla spaľovať prebytočné tukové zásoby. Objednajte si príchuť, na ktorú máte chuť a maškrťte s pocitom, že robíte to najlepšie pre svoju postavu.

Ako hodnotíte výrobky Slim Pasta?