Nápoje
  • Nápoje
  • ChiaShake
  • Cena do 20 €

Produkty Chia Shake sú možné pre každého, kto chce začať žiť zdravo. Každý však môže mať iné potreby a preto značka Chia Shake svoje výrobky rozdeľuje do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať, čo mu príde najviac vhod, prípadne mohol skombinovať tie cestu, ktoré sú pre neho najlepšie. Základom každého produktu Chia Shake je však niekoľko rovnakých vecí. Optimálny pomer živín, vitamínov minerálov a tiež kvalitných ingrediencií.

Značka Chia Shake cielia na niekoľko skupín ľudí

Produkty Chia Shake môžu byť určené pre niekoľko skupín ľudí, ktorým nie je zdravie životný štýl cudzie. Značka Chia Shake dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto sa rozhodne chudnúť za využitie štandardov keto diéty, rovnako ako dokáže ponúknuť to pravé tomu, kto má záujem iba zmeniť svoj životný štýl a chce sa lepšie a tiež zdravšie stravovať. Opomenúť nemožno ani skupinu aktívnych ľudí s fitness životným štýlom. Veľkým kladom značky Chia Shake je aj to, že si ju obľúbili vegetariáni aj vegáni, pretože produkty neobsahujú živočíšne zložky a sú založené čisto iba na tých rastlinných.

Kvalita v každej dávke

Značka Chia Shake si u svojich produktov zakladá nielen na rozmanitosti, ale zakladá si aj na kvalite. Ako pokiaľ ide o chuť, tak aj zloženie. K výrobe akéhokoľvek jedla pod značkou Chia Shake sú použité výhradne iba prírodné suroviny, ktoré sú volené tak, aby jedlo ponúklo optimálny pomer minerálov a vitamín. A čo v jedlách naopak nie je? Sója, a hlavne umelé sladidlá a ďalšie závadná chémia, ktorá do zdravého jedálnička nikdy nesmie patriť.

Chia Shake ponúka kompletné jedlá

Názov značky Chia Shake odkazuje na použitie takzvaných superpotravín, konkrétne na takzvaná chia semienka, ktoré sú tiež základom daných produktov. Už to na rozdiel od konkurencie ukazuje na ich unikáty. Okrem nich jedlo obsahuje aj ďalšie zložky, vďaka čomu sa stáva kompletné vyváženou stravou nielen na celý deň, ale pokojne aj na týždne, mesiace, alebo napríklad roky. Značka Chia Shake tak nastavuje nové trendy v modernom stravovaní.

Nebojte sa nápojov. Nie vždy sú plné cukru, alebo kalórií, a tak nemusí narušiť váš keto režim. Ak hľadáte nízkosacharidovej nápoje určené napríklad na prípitok, na uhasenie smädu, alebo také ktoré nahradia bežné jedlo, môžete si vybrať z celej rady možností. Ak sa má jednať práve o náhradu stravy, nie je nič lepšie ako proteínový koktail. Trebárs vo variante s príchuťou čokolády, ale aj vo variante určené pre vegánov. Môžete si ho dať, keď vás naháňa chuť na shake, rovnako ako príde vhod aj ako rýchla náhrada desiatej alebo olovrantu.

A čo taký alkohol? Diétny režim ho samozrejme zakazuje, ale keď budete hľadať ketónové nápoje, môžete nájsť aj výnimky. Trebárs nízkosacharidovej víno, ktoré obsahuje tak málo cukru, ako to len ide. Ak si ho dáte iba na prípitok s priateľmi, nie je potrebné sa báť, že by ste výrazne narušili svoj stav ketózy. Tak dajte zbohom odmietanie pohára, keď existuje možnosť nápojov, ktoré si do nej možno bez väčších výčitiek naliať.

Ako hodnotíte výrobky ChiaShake?